Черкасцям повідомили, коли буде випускний

04 березня 2019, 11:05

Черкасцям повідомили, коли буде випускний"Випускний 2019" відбудеться 26 червня за пропозиціями директорів шкіл, які, фактично, одностайно підтримали цю дату.

Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

- Тоді надійшло кілька звернень від різних людей про перенесення свята на 29 червня. Я попросив випускників, аби ті обговорили у себе в школах дату і через директора повідомили кінцевий, узгоджений варіант, - зазначив Сергій Воронов.

Лише чотири школи попросили про перенесення свята на 29, решту або влаштовує 26, або для них це не принципово.

Тож було вирішено остаточно затвердити 26 червня датою проведення випускного вечора.

Коментарі

Надія сказав:

26 червня! Клас! Клас! Клас!

Олена сказав:

Ура! 26.06 – дуже класно!

Світлана сказав:

Дуже невдалий вибір. Все життя випускні вечори відзначали по суботах. А тут знов невдалі нововведення.
Шкода, бо в нашому класі всі батьки незадоволені…

Олена сказав:

Субота цього року посеред святкових днів (27-30 червня) і не зручно нікому. Ми питали в ресторані, який бронювали з батьками на випускний, то на 29 (суботу), він вже зайнятий весіллям. І зараз в кафе та ресторанах та й у аніматорів виходить багато накладок. Тому 26 червня (середа) цього року дуже зручно. Змиріться! Зосередьтесь на підготовці до ЗНО та випускним вбранням!

Оксана сказав:

Чому вирішили у робочий день? Батьки 1300 випускників повинні тепер домовлятися на роботах? Хіба не можна було зробити у суботу? Такого ще ніколи не було! У нас усі батьки незадоволені!

Андрей сказав:

Вы издеваетесь – выпускной в середине недели??? Делайте в пятницу или в субботу как во всех остальных городах Украины!!!

Ирина сказав:

Своим решением проводить выпускной в будний день департамент образования лишний раз показал , что у нас не образование и школа для людей , а ученики и их родители – для школы ! Никто не учёл ни мнения , ни желания выпускников и родителей . А их значительно больше , чем директоров школ ,которые спешат уйти в отпуска . Выпускной в будний день – это НЕ НОРМАЛЬНО !!!! Если учесть , что результаты ЗНО по истории , химии и географии будут объявлены до 25.06.2019 – документы выпускникам могут не успеть подготовить . В общем , перечислять все неудобства , связанные с принятой датой можно долго . Не знать и не осознавать их люди , принимающие это решение не могли . Как можно было так пренебречь интересами большинства в угоду меньшинству ?!!!

Вгору