Черкасці хочуть побудувати парк на території колишнього військового полігону

25 червня 2020, 20:33

фото: Костянтин Мірошниченко

Черкасці запропонували створити лісо-паркову зону на частині території колишнього військового полігону в Південно-західному районі. Відповідну е-петицію зареєструвала 22 червня на сайті міськради черкащанка Яна Тябут.

Збір голосів розпочався 23 червня і станом на сьогодні петицію підтримали 334 черкасці.

У петиції зазначили, що наразі на полігон нелегально вивозять сміття, постійно підпалюють сухостій та часто там можна зустріти людей з низькою соціальною відповідальністю, які вживають наркотики та алкоголь.

Водночас авторка пропонує:

1. Створити робочу групу при міській раді, в яку будуть входити балансоутримувачі, забудовники, мешканці району, представники міськвиконкому.

2. Напрацювати проект, відповідно до якого, частину території буде відведено під лісо-паркову зону зі зміною цільового призначення та балансоутримувача.

3. Забезпечити збереження природного потенціалу, тієї рослинності та тварин, що там мешкають.

4. Розробити проект лісо-паркової зони з урахуванням потреб громади, забудовників та природи.

- Ми вважаємо, що від цього проекту виграють усі. Мешканці району будуть задоволені жити біля парку, а не біля смітника чи щільної забудови, - додала Яна Тябут.

Також житель Південно-західного району Костянтин Мірошниченко відзначив, що саме цю петицію черкащани підтримали за рекордний час.

- Вже до вечора були зібрані необхідні голоси, а мешканці і далі продовжують голосувати.

Це означає, що ідея актуальна, ми втомилися від постійних обіцянок, що полігон от-от облагородять і ми не хочемо щоб його повністю забудували кам'яними джунглями.

Поділитись

Коментарі

Вгору