Черкаський університет отримав ще один грант за програмою Еразмус+

02 грудня 2023, 19:46

Університет Вальядоліда

Черкаський національний університет продовжуватиме успішну співпрацю з іспанським університетом Вальядоліда завдяки ще одному гранту Еразмус+ на реалізацію академічної мобільності.

Отриманий грант розрахований на 3 роки (2023-2026), протягом яких студенти та викладачі ЧНУ матимуть змогу пройти навчання чи стажування в одному з найстаріших закладів вищої освіти Європи. Вперше співпраця з університетом Вальядоліда почалася у 2019 році з ініціативи Наталії Сливки, в.о. завідувачки кафедри сучасних практик викладання англійської мови.

- Цьогорічний грант - вже четвертий грант в межах цієї ініціативи. Ми дуже задоволені, що наша співпраця з університетом Вальядоліда поглиблюється та розширюється, - зазначила координаторка проєкту Наталія Сливка. - З початку нашого проєкту вдалося реалізувати 12 мобільностей (серед них 9 студентських), ще 4 очікуємо на наступний семестр. Зараз на навчанні в університеті Вальядоліда перебуває аж 6 студенток ННІ іноземних мов. Всі вони навчаються за освітньою програмою «English Language Studies». Вони дуже задоволені своїм навчанням, опановують нові предмети, вивчають іспанську мову, долучаються до участі у соціальних та культурних заходах, знайомляться з цікавими людьми і багато подорожують. Це неймовірні можливості, які стали реальними завдяки підтримці програми Еразмус+.

За інформацією пресслужби ЧНУ імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору