Вражаючі прем’єри і нові хіти: у Черкасах із концертом виступить Сергій Асафатов

02 грудня 2023, 17:31

Сергій Асафатов везе у Черкаси нову порцію незабутніх емоцій та насолоду від вражаючих прем’єр і улюблених хітів. 10 грудня о 18.00 у філармонії Сергій Асафатов зі своїми музикантами «оркестру добрих і світлих людей» обіцяє всім справжню магію і фантастичну атмосферу «як на домашній кухні», якими славляться всі його виступи.«Заведу кота», «Туман», «Море», «Люди ідуть від людей», «Гарного дня», «Золото», «Дякую за світанки», «Нові вершини», «Музика», «Дзеркало», «Париж» - на рахунку Сергія Асафатова багато хітів, які підкорили серця мільйонів українців.

Сергій Асафатов - один із найбільш продуктивних українських артистів. За 2023 рік він написав рекордну кількість нових пісень і продовжує тішити своїх шанувальників новими піснями майже щомісяця.

Із дня проведення свого крайнього концерту у Черкасах, що відгримів у квітні, Сергій Асафатов презентував десять вражаючих прем’єр: пісні і кліпи «Я живу» («Смак свободи»), «Кришталь», «Рани», «Наодинці», «Світло», «Моя батарея не сяде», «Ти моя музика», «Небо», «Речі» і «Ти моя».

Співак зізнається: саме написання нових творів йому найбільше надає сил нині.

- Я навчився не розклеюватись. Якщо вже дуже погано, ти просто рубаєш дрова, просто йдеш кудись кілометрів десять - залежно від того, наскільки буває погано… Загалом я стараюсь оточувати себе такими людьми, з якими мені комфортно. І просто багато пишу, - говорить Сергій Асафатов. - Особливо коли почалася повномасштабна війна, я зрозумів наскільки крихке життя. І скільки всього хочеться зробити. Тому поки є цей час, поки я вільний від концертів туру, майже весь час просто вимикаю телефон і працюю. Це допомагає: вимкнути телефон і просто працювати. Я раніше це теж не розумів, але ті люди, які пишуть - з ними відбувається дивна штука. Як магія! У моєму житті насправді дуже багато магії. Дуже!

Зворушливими моментами народження нових пісень, пошуків цікавих звуків, музики та родзинок аранжування Сергій Асафатов постійно ділиться зі своїми підписниками у Instagram.

- Після зростання у дитячому будинку мені до цих пір важко пристосуватися, пройти цю соціалізацію. Є багато людських речей, які я взагалі не розумію. Та водночас - до мене притягуються подібні до мене люди, музиканти. І тоді трапляється магія, - говорить артист. - Я ж по суті не в шоу-бізнесі. Я комерційно цим не займаюся. Сам все роблю: сам собі продюсер, режисер, звукоінженер… Так склалося із самого початку, ще коли я переїхав у Вінницю. У мене навіть фото є, де в гуртожитку я купив на позичені гроші перший ноутбук - такий товстий, мабуть допотопний (усміхається). І умудрився поставити на нього програму і щось клепати. От все життя це барахло зі мною.

Квитки на концерт купуйте за цим посиланням https://cherkasy.internet-bilet.ua/uk/event-scheme/70412/sergiy-asafatov Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору