Черкаський ЦНАП закликає оновити свої дані в Реєстрі територіальної громади

29 березня 2023, 08:16

ЦНАП Черкас працює над оновленням даних в Реєстрі територіальної громади. Про це йдеться на сторінці установи у Фейсбуці.

Реєстр територіальної громади – база даних, створена для спрощення процедури обміну інформацією, щоб забезпечити потреби громади в автоматизації процесів. Якщо простіше, це інформація про людей, місце проживання яких зареєстроване на певній території.

Мешканці, дані яких внесено в Реєстр, зможуть отримувати різні довідки онлайн, а також за спрощеною процедурою отримувати інші послуги.

Відсутність даних у Реєстрі унеможливлює отримання електронних публічних послуг, у тому зокрема витягу про реєстрацію місця проживання в застосунку «Дія» (прописка).

Для перевірки своїх електронних даних мешканцям громади необхідно звернутися до департаменту «ЦНАП» за адресою: вул. Благовісна, 170, вхід з вулиці Благовісної у «Центрі обслуговування громадян». Режим роботи: понеділок - п’ятниця, 08.00 – 16.00 години.

При зверненні для уточнення даних при собі варто мати:

  • паспорт громадянина України;
  • документ про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);
  • правовстановлюючі документи на житло;
  • будинкова книга;
  • свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

Тож, якщо витяг про реєстрацію місця вашого проживання у застосунку "Дія" не формується або формується з помилками, то потрібно звернутися у ЦНАП для актуалізації даних у Реєстрі тергромади.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору