“Має мрію знову побачити свою кохану та батьків”: поліцейському з Черкащини збирають гроші для відновлення зору

14 грудня 2023, 12:24

Поліцейському із Черкащини Володимиру Сідлецькому збирають кошти на відновлення зору. Чоловік вижив у трагедії 7 грудня 2022 року на Херсонщині, яка забрала життя шістьох черкаських правоохоронців.

Про це повідомила начальниця відділу організації соціальної роботи управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Лариса Харченко.

Сьогодні, 14 грудня, Володимиру виповнюється 24 роки. Поряд з ним нині постійно перебуває 19-річна дружина, з якою він побрався за місяць до трагедії на Херсонщині.

- Позаду в цієї пари півроку лікарняних палат, зокрема реанімаційних, десятки оперативних втручань та маніпуляцій, на якомусь етапі - розпач й зневіра, та потім - знову міцно стиснуті зуби й думка: "Для чогось же ж Господь Бог залишив мене на цьому світі". А ще - суцільна темрява навколо й вірна та надійна рука коханої у його руці щохвилини, - розповідає Лариса Харченко.

Наразі Володимир не бачить нічого, але має шанс та надію на відновлення зору лівого ока.

- Праве око, на жаль, втратило цю функцію вже незворотно. А ми ж з вами усі прекрасно розуміємо, що такі шанси потребують значних фінансових витрат. Тож давайте усі, хто знає чи не знає Володю особисто, просто чув його історію й не може залишитися байдужим, дружно привітаємо його з днем народження хоч невеличким донатом й допоможемо здійснити мрію знову побачити свою кохану та батьків, бути корисним цьому світові й наближати Перемогу, - додає Лариса Харченко.

Номер карти "ПриватБанк" Володимира:

4731219613478290

Банківські резвізити карти Ощадбанку:

ПІБ отримувача: Володимир Сідлецький

IBAN / рахунок

UA043545070000026207344918005

ІПН 3650709278

Призначення платежу:

Для поповнення карткового рахунку Сідлецького В. С.

Нагадаємо, що під час проведення стабілізаційних заходів на Херсонщині правоохоронці з Черкащини потрапили в мінну пастку. Тоді четверо поліцейських загинули, серед них - очільник поліції Черкаської області Михайло Куратченко. Ще четверо отримали тяжкі поранення, двоє з них - померли в лікарні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору