Черкаський музей запрошує на виставку картин катеринопільського художника

28 січня 2023, 13:34

Черкаський обласний краєзнавчий музей запрошує переглянути виставку "Зимові мотиви у творчості М.І.Колядка".

Микола Іванович Колядко народився 15 березня 1945 року в селі. Суха Калигірка, що на Катеринопільщині. Дитинство пройшло у Чигирині. Навчався в Київському художньому поліграфічному училищі, а також відвідував драматичну студію, де здобував акторську майстерність та грав ролі у кількох виставах. Після закінчення навчання працював на поліграфічній фабриці в місті Феодосія та грав у виставах народного театру міста. Подорожував Кримом, малював його багату природу.

Театральну освіту отримав у Києві та Державному інституті театру, музики і кінематографу (росія). Художник поєднав у своєму житті два напрямки – образотворче мистецтво і театр.

Микола Колядко - постійний учасник багатьох художніх виставок. Мистецькі фонди Черкаського обласного краєзнавчого музею налічують 64 живописних та графічних робіт художника. Також його роботи зберігаються у багатьох музеях Черкаської області та приватних колекціях Німеччини, Франції, Голландії.

Черкаський обласний краєзнавчий музей не вперше представляє творчість митця. На виставці представлена лише незначна частина його творчого доробку – зимові мотиви.

За інформацією Черкаського обласного краєзнавчого музею

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору