Черкаський гурт виступив для військових, які перебувають на реабілітації

18 грудня 2023, 18:06

В одній із черкаських лікарень відбувся концерт гурту "Спів Братів" для військових, які проходять лікування та реабілітацію.

Про це повідомили на сторінці медичного закладу.

Ідея створення події виникла у медиків реабілітаційного відділення, зокрема у військової психологині Анни Зюзькової. Лікарка давно знайома з творчістю гурту.

- Якось ми спілкувались з лікарем-анестезіологом Євгеном Горенком, в цей час у мене задзвонив телефон, де лунала одна з пісень гурту. Тоді ж в розмові з лікарем я розповіла, що мрію з ними познайомитись, обійняти, взяти автограф. – Без питань,- сказав Євген Горенко, - це ж мій однокласник. Він вийшов з ними на зв’язок і музиканти гурту дуже швидко відреагували на прохання та погодились заспівати для воїнів,- розповіла психологиня Анна Зюзькова.

Також вона додала, що гурт "Спів Братів" є одним із улюбленців військовослужбовців.

- Воїни сьогодні побували на груповій терапії, задача якої – комунікація побратимів. І якщо нам вдалося побачити щиру усмішку на обличчях наших військових, значить ми йдемо в правильному напрямку. Крім того, музикотерапія – гарна музика, мотиваційні пісні, релакс забезпечують зниження тривожності, підвищення емоційності. Та й загалом вони відчувають нашу щиру підтримку, вдячність за їх внесок у перемогу і це мотивує їх і надалі захищати нашу країну,- зазначила Анна Зюзькова.

Підтримати воїнів зголосилися і колектив та учні Черкаської спеціалізованої школи № 33 ім. В. Симоненка. Діти власноруч створили патріотичні обереги, листівки, малюнки та передали захисникам. У такий спосіб вони висловили вдячність кожному, хто сьогодні боронить Батьківщину.

Загалом же лікарі розповідають, що у реабілітаційному відділенні щомісяця відбуваються творчі заходи.

- Ми запрошуємо художників, скульпторів, бандуристів, хлопці ліплять горщики, малюють, співають, слухають музику. Загалом робота психолога з військовими, ветеранами війни – складна. Головні етапи – це налагодження психологічного контакту і завоювання їхньої довіри. Тут як на війні – є просування вперед і назад. Тому ми використовуємо різні методи спілкування з ними і творчість – це один з них. Намагаємося відчути їх емоції та допомогти,- наголосила завідувачка реабілітаційного відділення Людмила Фомічова.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору