Черкаський еколог вимагає поновлення на роботі та 100 тисяч моральної шкоди

25 січня 2022, 16:11

Колишній очільник управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков пішов до суду. Еколога було звільнено наприкінці минулого року за поданням одіозного куратора екоінспекції на Черкащині Дмитра Чайки. Сам Позняков переконаний, що його звільнили незаконно та вимагає у Держекоінспекції Центрального округу свого поновлення на посаді. Перше судове засідання має відбутися вже завтра у Черкаському окружному адміністративному суді.

Про свій позов до суду екоінспектор повідомив журналістам "Про все".

- Завтра, о 12-й годині у Черкаському окружному адміністративному суді відбудеться перше засідання по поданому мною позову. Своє звільнення, звісно, вважаю незаконним. Крім поновлення на роботі, я вимагаю визнати протиправними результати оцінювання моєї роботи та сплатити моральну шкоду у розмірі 100 тисяч гривень та витрати на юридичну допомогу, - повідомив Позняков.

Як ми повідомляли раніше, Олександра Познякова було звільнено з посади начальника управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області керівництвом Державної екологічної інспекції Центрального округу за поданням тодішнього куратора Черкащини від ДЕІ Дмитра Чайки. Посадовець провів процедуру оцінювання роботи Познякова та у своєму висновку визнав його результати негативними.

Сам екоінспектор не погодився з такими діями керівництва та апелював рішенню куратора. Однак, напередодні новорічних свят, в ДЕІ таки прийняли цей висновок і звільнили Познякова. Чоловік не виключає, що його звільнення було необхідним, щоб "розчистити місце потрібним людям".

Як стало відомо із власних джерел, протягом останніх місяців з управління, яке очолював Позняков, почали масово звільнятися фахівці. Серед неофіційних причин - тиск з боку керівництва Державної екологічної інспекції Центрального округу. Нині установу очолює головна фахівчиня управління, яку призначив Дмитро Чайка.

Водночас, скандального посадовця після кількох місяців роботи в Черкасах та скандалу зі звільненням Познякова перевели до Києва у Державне агенство меліорації та рибного господарства України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

микола :

дармоїди активно рвуться до корита.

Вгору