Черкаський депутат пропонує передати весь бюджет розвитку на потреби ЗСУ

01 лютого 2024, 10:28

Депутат та військовий Руслан Батир на сесії Черкаської міської ради виступив з пропозицією передати весь бюджет розвитку міста на потреби військових частин.

За словами депутата, зараз необхідно надати повну допомогу ЗСУ, щоб військові могли воювати та рятувати своїх побратимів.

- Те, що ми зробили на бюджетній комісії - неправильно. Ми знімали кошти з потреб одних військових частин на потреби інших. Водночас деякі депутати підтримують виділення коштів на непотрібні закупівлі. Я пропоную передати весь бюджет розвитку на допомогу військовим. Решту коштів спрямувати в резервний фонд, - сказав Батир.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Свiтлана :

Было бы неплохо, если бы западные партнеры не только выделяли деньги, а еще бы и осуществляли контроль за тем, чтобы они шли реально на помощь людям и армии, а не депутатам в карманы. А то опять 50 млрд испарятся в воздухе.

Moralist :

Популіст! Корисніше всіх депутатів, чиновників, поліцейських, ТЦКшників відправити на фронт. Він думає, що військовим подобається спостерігати, як їх сім’ї сидять без світла, водопостачання і без грошей? Не чіпайте бюджет – все одно Міноборони розкраде.

Вгору