Черкаським водіям продавали фальсифіковане пальне

08 квітня 2014, 21:01

Співробітники Управління державної служби по боротьбі з економічними злочинами ГУМВС України в місті Києві припинили діяльність групи осіб, які незаконно виготовляли, зберігали і транспортували з метою подальшого збуту підробне пальне, повідомляє "Прочерк".

Дев’ятеро осіб організували підпільне виробництво бензину різних марок та дизельного пального в орендованому складі на території одного з підприємств Міноборони. Всі фігуранти злочинного угрупування чітко виконували свої ролі за відповідним розподілом, інформують у прес-службі ГУ МВС Києва.

Незаконне виготовлення нафтопродуктів вони здійснювали шляхом змішування товарного бензину з іншими компонентами і присадками, які не відповідали необхідним вимогам.

Як розповів начальник УДСБЕЗ столичної міліції Сергій Стороженко, весь фальсифікат доволі швидко розходився на різних автозаправних станціях. Підакцизні товари – бензин А-76, А-92, Турбо А-92, А-95, Турбо А-95 і дизпаливо «комерсанти» за кінцевим рахунком реалізовували споживачам Києва, Київської, Житомирської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Полтавської та Хмельницької областей України, надаючи останнім завідомо підроблені сертифікати відповідності та паспорти якості на це пальне.

У результаті проведених оперативних-розшукових дій у підозрюваних було вилучено 350 тисяч гривень, 20 тисяч доларів США, причепи, бензовози, а також вже виготовлену фальсифіковану нафтопродукцію на загальну суму понад 2 мільйони гривень.

Державі завдано збитків на суму близько 7 мільйонів гривень.

Вгору