Черкаським підприємцям нагадали про заборону продавати алкогольні напої після 22-00 години

08 квітня 2014, 22:00

 

Не продавати алкогольні напої після 22-00 години і чітко дотримуватись рішень, прийнятих органами місцевого самоврядування закликав підприємців в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць.

- Прошу підприємців, які торгують алкоголем виконувати вимоги місцевих рад і не продавати алкоголь після 22-00 год. Прийняті громадами рішення продиктовані передусім необхідністю зберегти спокій громадян у нічні години та заохотити до здорового способу життя, – наголосив Володимир Коломієць.

За його словами, підприємцям, які порушують вказані вимоги, не варто скаржитись на перевірки, міндоходівці зобов’язані їх робити, адже ринок продажу підакцизних товарів – на особливому контролі. Наразі в області працюють відповідні робочі групи Головного управління Міндоходів. Їхня робота та поточні результати оперативно та широко висвітлюватимуться у ЗМІ.

Водночас ГУ Міндоходів пропонує небайдужим громадянам інформувати про відомі їм випадки торгівлею алкоголем у нічні години або продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім за номерами 63-06-96, 33-91-34.

Також в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць звернувся до підприємців регіону, які здійснюють продаж алкогольних напоїв з пропозицією самостійно вилучити протягом двох діб з обігу фальсифіковані алкогольні напої (горілку та ін. спиртовмісні напої) та тютюнові вироби. Таких добровольців не будуть притягувати до адміністративної відповідальності.

Навести порядок на ринку підакцизних товарів – це одна з вимог зібрання громадських організацій і підприємців, яке відбулось 5 квітня у приміщенні Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Вгору