Черкаським “УДАРом” керуватиме депутат міськради

18 листопада 2014, 13:57

10372123_729839303746470_3651460376263869415_nВиконувачем обов’язків голови Черкаської обласної організації партії «УДАР» призначено депутата Черкаської міськради Сергія Кудактіна. Його кандидатуру погоджено черкаськими партійцями та центральним керівництвом партії.

-У зв’язку з тим, що Віталій Іляшенко, який керував організацією із 2012 року, балотувався у народні депутати України від Блоку Петра Порошенка, він змушений був стати безпартійним. Але без керівника партія існувати не може, тому нещодавно в. о. голови черкаського «УДАРу» призначено мене, - розповідає Сергій Кудактін.

В «УДАРі» Сергій Кудактін із 2010 року. Нині, за його словами, в обласній організації проходить процес перереєстрації партійців та йде підготовка до проведення обласної партійної конференції.

-Ми розуміємо, що буремні події останнього року змінили свідомість багатьох людей. Зараз, як ніколи, партійцям потрібно згуртуватись та докласти максимум зусиль для допомоги країні. Після перереєстрації та так званої внутрішньої самолюстрації у наших лавах мають лишитися лише надійні партійці, - зазначає новий керівник. - Партія взяла курс на вибудовування структури та виведення обласної організації на якісно новий рівень.

Сергій Кудактін наголошує, що в процесі вдосконалення черкаського «УДАРу» обов’язково дослухатиметься до порад всіх партійців.

Остаточно ж із керівником організації в «УДАРі» визначаться під час обласної конференції. Провести її збираються у грудні.

За інформацією прес-служби черкаського УДАРу

Поділитись

Коментарі

Вгору