Черкаські держслужбовці поїдуть на місяць у Берлін

18 листопада 2014, 15:04

65

Державних службовців із Черкаської області запрошують на стажування до Європейської Академії Берліну. Їхнє навчання триватиме навесні 2015 року впродовж п’яти тижнів у рамках проекту під назвою "Німецько-українська академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі" (AGREE). Усі витрати на проїзд та проживання німецька сторона бере на себе.

Програму стажування в Європейській Академії Берліну для українських держслужбовців презентував директор цієї установи, професор Екарт Штратеншульте під час учорашньої зустрічі з головою обласної державної адміністрації Юрієм Ткаченком і заступником директора Департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків Тамілою Лепьошкіною, інформує прес-служба ОДА.

За словами пана Штратеншульте, основною ідеєю проекту є підтримка кадрів як центрального, так і місцевого рівня влади, які орієнтовані на реформи, та передача принципів ефективного управління.

– Федеративна Республіка Німеччини хоче допомогти Вам на шляху до реформ і запропонувати з цією метою ряд семінарів, – сказав він. – Це будуть не академічні лекції, а практично орієнтовані дискусії, доповіді, розмови з експертами на місцях, які відповідальні в тій чи іншій сфері. Цільова група учасників програми – співробітники середньої ланки.

Так, п’ять тижнів навчальної програми ділитимуться на таку ж кількість модульних тем. Серед них – вступ до ефективного управління; непідкупна держава; місцеве самоврядування; держава як постачальник послуг, громадянин як клієнт тощо. Від області стати учасниками такої програми зможе всього кілька держслужбовців.

– Така підтримка з боку Німеччини для нас має велике значення, – сказав голова ОДА Юрій Ткаченко. – Україна – це молода демократична країна, наш орієнтир – бути серед європейської родини й, відповідно, зараз постає питання професійних кадрів професійних людей, які повинні добре розумітися на тих процесах, які відбуваються у світі.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору