Черкаським пішоходам не сподобався експеримент ДАІшників

06 жовтня 2015, 23:46

1

У серпні на перехресті вул. Шевченка та Героїв Сталінграду була встановлена табличка зі стрілкою зеленого кольору, яка дозволяла рух по крайній правій смузі у напрямку площі 700-річчя при червоному сигналі світлофора. Враховуючи скарги від пішоходів, які щоденно надходять до Управління ДАІ з приводу безпеки руху на даному перехресті, прийнято рішення демонтувати табличку з зеленою стрілкою.

Про це повідомляє прес-служба ДАІ Черкаської області.

За ініціативи пасажироперевізників Черкас, у серпні на світлофорному об’єкті, який регулює дорожній рух на перехресті вулиць Шевченка та Героїв Сталіграду, була встановлена табличка зі стрілкою зеленого кольору, що дозволяє рух по крайній правій смузі у напрямку площі 700-річчя при увімкненому червоному сигналі світлофора. Даний захід, введений в якості експерименту, дозволив знизити транспортне навантаження на вказаному перехресті.

Поряд з цим, значна частина водіїв при проїзді перехрестя ігнорує вимоги п. 8.7.3 ПДР, який передбачає, що стрілка зеленого кольору дозволяє рух при увімкненому червоному сигналі лише за умови надання переваги в русі іншим його учасникам, які рухаються з інших напрямків на сигнал світлофора, що дозволяє рух. Систематичне невиконання вимог вказаного пункту ПДР значно ускладнило можливість пішоходів для безпечного переходу через бульвар Шевченка.

Враховуючи значну кількість скарг від учасників дорожнього руху, а саме пішоходів, які щоденно надходять до Управління ДАІ з приводу безпеки руху на даному перехресті, прийнято рішення повернутись до попередньої схеми організації дорожнього руху та демонтувати табличку з зеленою стрілкою.

Державтоінспекція Черкаської області звертається до водіїв з проханням віднестися з розумінням та дотримуватись Правил дорожнього руху.

Коментарі

Вгору