Черкаських студентів навчали бути блогерами

10 жовтня 2021, 22:57

Створити неповторний імідж, вміло самопрезентуватись, писати захопливі дописи та знімати цікаві відео, мати активну громадянську позицію навчали студентів 5-6 жовтня під час тренінгу «Основи ефективного блогінгу».

Захід відбувався у стінах Черкаського державного технологічного університету в межах міжнародного проєкту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час». Він на Черкащині реалізовується спільно з ЧДТУ та ГО «Центр соціальних комунікацій».

Упродовж двох днів учасники тренінгу разом з тренерками Наталією Махинею та Вікторією Даценко вчились створювати ефективні тексти та відео і просувати їх за допомогою різних цифрових інструментів.

- Що маємо в результаті? Власне, до теоретичних основ ефективного блогерства ми додали вміння творити текстовий пост за всіма правилами креативного письма і відтренували відеоблогінг, а саме стрімили прямо в стінах рідного вишу, охопивши найгостріші соціальні теми, — зазначає тренерка заходу, декан факультету гуманітарних технологій ЧДТУ, доктор педагогічних наук Наталія Махиня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору