Черкаський винахідник збудував пункт обігріву для птахів (фото)

30 січня 2017, 11:37

1

Черкаський винахідник Андрій Рубан жартівливо називає себе "утримувачем нічліжки". Адже рятуючи життя снігуру, що прилетів до його двору, став підгодовувати пташок району. Крім того, черкащанин збудував для свого плеканця житло з підігрівом, інформує vikka.ua.

"У нас приватний будинок. Я став помічати, що до нас час від часу прилітали пташки. І от побачив снігура. Сидів, нахохлившись, і не злітав, коли я підходив. Вирішив спробувати врятувати маленьке життя. Пішов до майстерні, знайшов пшеницю, що залишилася після досліджень, інше зерно, і збудував годівницю", – розповідає Андрій Рубан.

Чоловік каже, що коли читав про птахів, дізнався, що одна така пташка влітку рятує від комах 6 дерев. Взимку ж із 10 пташок виживає одна-дві. Винахіднику стало шкода пернатих.

"Тепер до годівниці стало злітатися багато птахів. Навіть сірі ворони", – каже винахідник.

Помітивши, що снігур, незважаючи на підгодівлю, замерзає, черкащанин збудував йому житло. При цьому застосував технологію утеплення.

2

"Коробка. Всі щілини закриті скотчем. Всередині шматок труби з привареним фланцем у вигляді кріплення-підставки під патрон лампи розжарювання 60 Вт. Зверху закрита довгою циліндричною консервною банкою з пробитими отворами по низу і на дні. Вона стала верхньою кришкою. Такий собі "нічник" гріє та трохи світить. Всередині, між стінками коробки – відходи від утеплення будинку, смуги пінополістиролу у вигляді майданчиків для "відвідувачів". Температура на столі –6ºС на снігу –12ºС, всередині будиночка –1ºС, під самою стелею +2ºС, – поділився секретами конструкції винахідник.

3 4

Вгору