Черкаський викладач написав найкращу військову пісню

20 червня 2015, 15:27

11246186_10206960872602823_4024440454720046737_o

Викладач ЧДТУ Володимир Даник, який навчає студентів радіотехніки, нещодавно отримав спеціальну відзнаку в номінації «Пісенна лірика» на конкурсі "Коронація слова". «Ми солдати України" - таку назву має пісня. Своїми враженнями від конкурсу автор поділився із "Про все".

- Ви викладаєте радіотехніку в ЧДТУ, а створюєте ліричні твори, виконуєте авторську пісню. Як поєднується у вас фізик і лірик?

- Не сприймаю розподіл на фізиків і ліриків. Люблю точні науки, читаю курси «Сигнали та процеси в радіотехніці», «Антенно-фідерні системи в електрозв'язку», а молодіжна аура університету надихає на створення ліричних творів. Маю 20 ліричних збірок, член спілки письменників України.

- Чим вразила вас церемонія нагородження престижного конкурсу "Коронація слова"?

- Відома телеведуча Катя Осадча з’явилась на церемонії у сукні, на якій виткані слова вірша В.Сосюри «Любіть Україну!». Панувала атмосфера любові до України, до рідного слова.

А як виникли слова до пісні «Ми солдати України»?

- Під впливом зустрічей і проводів бійців АТО, під впливом спілкування зі студентами і їх бажанням стати на захист держави. Тож у пісні я висловив думки наших захисників.

Коли ви відчули в собі бажання творити?

- Коли сам був студентом, потім працюючи в Черкаському НДІ «Акорд», був учасником творчого колективу «Червона калина». Там відкрилося нове звучання української пісні. А взагалі на мою творчість великий вплив має наш край.

Текст пісні

Наша сила і відвага -

Україні молодій!

Ми приносили присягу

На служіння вірне їй.

І бадьора пісня лине,

Мов калини пишний цвіт.

Ми солдати України,

Ми її надійний щит!

 

Поділитись

Коментарі

Gatyla сказав:

Чудовий вчений, чудовий викладач, чудовий поет. Браво, пане Володимир!

Вгору