Черкаський ветеран написав листа Путіну

11 грудня 2014, 09:13

1418207802_putin

Голова черкаської обласної організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів Петро Кривдик написав відкритий лист президенту Росії Володимиру Путіну, главам держав, які підписали Будапештський меморандум, та всім небайдужим представникам громадськості, релігійних конфесій та ЗМІ, інформує Дзвін.

“Я, Кривдик Петро Андрійович, українець, 1936 року народження, пенсіонер за віком, вважаю за необхідне, та маю на це право, звернутись до Президента РФ В. Путіна, голови держави, яка є правонаступницею колишнього СРСР”, – написав голова черкаської обласної організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів у своєму відкритому листі, який він відправив російському президенту Володмиру Путіну, главам держав, які підписали Будапештський меморандум, та всім небайдужим представникам громадськості, релігійних конфесій та засобам масової інформації.

Петро Андрійович наголошує, що “як і мільйони українських громадян віддав свою молодість і здоров’я для оборони та піднесення економічної могутності тодішньої держави СРСР”, тобто вклав величезні зусилля у те, щоб нинішня Росія мала ту силу, яку зараз застосовує проти своїх сусідів задля шантажу і війни.

“Мені та мільйонам співвітчизників в той час і в глибокому сні не прийшло би в голову, що так званий «старший брат» запропонує найдорожчу ціну у світі за газ. А, я особисто віддав 12 років - молодих років – по освоєнні нафтових багатств Західного Сибіру, що «старший брат» піде війною у XXI столітті на український народ і буде гамселити із всіх видів зброї по житлових будинках, школах, дитячих садочках, сфері інфраструктури міст і селищ (ел. підстанції, газопроводи, залізниці, аеропорти та ін). Тяжко собі уявити. Зима. Ніяких умов для проживання. Розрушені і розграбовані будинки. В кого є здоров’я, розбрелись по світах. Неспроможні інваліди та пенсіонери місяцями існують без світла, тепла, без коштів для існування, під постійним обстрілом бойовиків. Хто понесе відповідальність, як моральну так і матеріальну?” – запитує черкаський ветеран і називає війну проти України – продовженням геноциду українців з боку Росії.

1418207879_list

Петро Кривдик також висловив претензії і до глав держав, що, як і Росія, виступили гарантами безпеки і територіальної цілісності України при відмові її від ядерного статусу.

Будапештські угоди повинні виконуватись беззаперечно. Бо яка може бути довіра до політиків? В цих угодах відмічається, що ви робите в першу чергу, коли вони будуть порушені. Чому ж ви нічого не робите?! – ставить риторичне запитання голова організації.

Жодної відповіді Петро Кривдик поки що не отримав.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору