Черкаський «УДАР» переобрав очільника

14 липня 2014, 09:19

Черкаська обласна організація політичної партії «УДАР» переобрала обласного керівника. Ним знову став Віталій Іляшенко, який очолював обласну партійну силу із 2012 року, інформує прес-служба партії.

Керівника «УДАРівці» переобирали на обласній партійній конференції, що відбулася 13 липня.

– Обласну організацію партії «УДАР» я очолюю із 2012 року. На той момент зареєстрованими було лише дванадцять районних та міських осередків. Тож всю роботу по розбудові партії довелося розпочинати практично з нуля, – розповідає Віталій Іляшенко. – Найважчим видався 2013 рік, коли партійну роботу доводилося виконувати в умовах посиленого тиску зі сторони авторитарного режиму. Але ми змогли гідно вистояти, адже «УДАР» – це команда однодумців.

Сьогодні, за словами Віталія Іляшенка, черкаський «УДАР» налічує 170 первинних організації та 35 міських і районних організацій.

Для того, щоб мати повноцінне представництво по всій області, нам лишається створити лише чотири міські партійні організації. Думаю, в найближчий час нам це вдасться, – зазначає керівник партійної організації. – Також сподіваюся, що вже до кінця року зросте й кількість членів партії «УДАР» в Черкаській області, яких сьогодні близько півтори тисячі осіб.

Нині Віталій Іляшенко є ще й народним депутатом України, тож делегатів конференції цікавило, чи не зашкодить це розвитку партії. Віталій Іляшенко зазначив, що навпаки його депутатство піде лише на користь черкаському «УДАРу». Тим паче, що відтепер він має ще й трьох партійних заступників, яких також обрали на конференції. Заступником з юридичних питань делегати обрали Руслана Дмитренка, напрямок по розвитку структури візьме на себе депутат Черкаської міськради Юрій Гончаров, а відповідальним по роботі з молоддю, агітацією та пропагандою займатиметься також депутат Черкаської міськради Нарек Казарян. Окрім того, делегати обрали ще й Раду обласної організації в кількості 11 осіб

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору