Черкаський Центр лазерної хірургії – найпотужніший в Україні

16 червня 2014, 13:20

 

Лазерне випромінювання в медичній практиці не втрачає своєї актуальності. В медицині та косметології практично не залишилося областей, де б не застосовувався лазер. Лікарі-практики різних спеціальностей все частіше віддають перевагу саме лазерній хірургії, адже з її допомогою лікують чимало захворювань та проводять операції різної складності. Цей метод лікування застосовують як самостійно, так і в комбінації з іншими видами лікування. Варто зауважити, що лазерне випромінювання є операцію, яка не вимагає госпіталізації.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Черкаське відділення лазерної та естетичної медицини, що діє на базі комунального некомерційного підприємства «П’ята Черкаська міська поліклініка» Черкаської міської ради, є найпотужнішим центром в Україні. Саме в Черкасах працює єдине в Україні підприємство, яке розробляє і виробляє низько- і високоенергетичні лазерні медичні апарати та інструменти до них.

 

Сьогодні Центр оснащено шістьма сучасними лазерними медичними апаратами, що дають змогу в амбулаторних умовах проводити хірургічне лікування хворих із судинною, ортопедичною, проктологічною, гінекологічною, дерматологічною патологіями.

За допомогою лазеру медики успішно видаляють татуювання, врослі нігті, гігроми, лікують варикозну хворобу ніг тощо. Нині в Центрі працюють загальний хірург, судинний хірург, лікар-дерматолог та лікар-гінеколог. За останній рік проведено близько 2 000 операцій.

За 2013 рік Центр здобув два патенти: був розроблений спеціальний інструментарій для лазерної ліпосакції та впроваджений синій лазер. Методика лікування лазером із синім спектром застосовується практично скрізь: у косметології, судинній хірургії, дерматології.

Медицинский консультативно-диагностический центр «Медик». Кардиолог Днепропетровск и другие специалисты высокой квалификации.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору