Черкаський гонщик-самоук за два роки вибився в еліту українського автоспорту (відео)

02 листопада 2017, 18:37

Фото: Про все

Коли мрія за фінішною прямою. Черкаський гонщик-самоук за два роки вибився в еліту українського автослалому. 26-річний Ігор Степаненко самотужки назбирав на перше авто – й одразу подався у гонщики. Потому – об’єднав навколо себе таких же автолюбителів. Хлопець цьогоріч втрапив у трійку найшвидших в Україні, інформує "ВІККА".

За два роки Ігор Степаненко підкорив на своєму «Жигулі» десятки трас. Численні нагороди – це результат клопіткої праці. І в дощ, і в спеку Ігор – на тренувальному майданчику щодня.

Зізнається, що для перемоги багато не потрібно.

- Достатньо завареного редуктора, справного ручника та зручного сидіння, - каже спортсмен. – А також необхідно тримати свої емоції, бо вони можуть все зіпсувати. Якщо зірвався, то результату не буде.

Гул двигуна не стихає навіть після повернення гонщика додому. Він безперестанку дивиться виступи закордонних спортсменів. Та своїм успіхам завдячує – вітчизняним.

- Був Чемпіонат з автослалому і на нього приїхали хлопці зі Львову і напевно вони й надихнули. Я тоді подивився, як можна на «Жигулях» виробляти унікальні речі, - пригадує Ігор.

Пишається досягненнями Ігоря і мати Наталія. Вдома уся шафа відведена під нагороди сина. В автомобілі, пригадує жінка, син закохався ще в школі.

Детальніше дивіться в сюжеті.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору