15 проектів з «Громадського бюджету» містяни хочуть реалізувати у черкаських парках

02 листопада 2017, 18:16

Цьогоріч черкащани подали до «Громадського бюджету» понад 100 ідей. 15 із них мають відношення до паркових зон Черкас. Свій голос за такі проекти можна віддати на сайті міськради до 14 листопада, інформує прес-служба КП "Дирекція парків".

- Я вже проголосував за один проект і роздумую щодо інших, які вважаю доречними для розвитку парків, - говорить директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. – Приємно констатувати той факт, що проекти пересічних жителів нашого міста за своєю метою й ідеєю співпадають з ініціативами комунального підприємства, поданими до Бюджету розвитку, зокрема, це покращення комфорту в парках та їх естетичного вигляду.

Серед запропонованих ініціатив: облаштування скверів, очищення паркових територій від чагарників, створення майданчика для вигулу собак, музею лавочок тощо.

Що саме пропонують черкащани реалізувати у черкаських парках:

1. Проект № 6. «Che.Bike MOWEMENT» - встановлення 5-ти велостанцій у скверах "Юність" та за обласною радою, парку «Перемога», Долині троянд, набережній. Бюджет – 1,9 млн грн. Автор – Світлана Двірна.

2. Проект № 13. Громадські туалети з пеленальними столиками – відновлення туалетів у парках «Дитячий» і «Казка», встановлення в усіх працюючих вбиральнях у парках розкладні пеленальні столики. Бюджет – 410 тис грн. Автор – Дарина Подолян.

3. Проект № 16. Спеціалізований майданчик для вигулу собак у парку Хіміків – встановлення спеціальних конструкцій для вигулу домашніх улюбленців, "собачих вбиралень", інформаційних вказівників. Бюджет – 70 тис грн. Автор – Денис Козловський.

4. Проект № 20. Санітарне розчищення від чагарників та порослі лісопаркової зони (20 га) біля обласної лікарні з метою створення там пішохідної зони для пацієнтів розташованих поруч медзакладів.
Бюджет – 790 тис грн. Автор – Наталія Квітка.

5. Проект № 27. Реконстркукція скверу «Студентський» у мікрорайоні «Лісовий» з встановленням паркової фігури, інформаційної дошки, облаштуванням доріжок з під світкою, висадженням квітникв, проведенням освітлення, створенням 4-х тематичних зон відпочинку.
Бюджет – 1,9 млн грн. Автор – Руслан Зоря.

6. Проект № 40. Реконструкція фонтану в парку Хіміків – будівництво додаткового водограю іншого типу (сухий), об'єднавши його з існуючим єдиним благоустроєм. Бюджет – 1,3 млн грн. Автор – Дмитро Личко.

7. Проект № 48. Облаштування танцювального майданчика у сквері ім. Б.Хмельницького гладкою плиткою біля існуючих фонтанів 70 кв. та міні-сцену 30 кв.м, встановлення кількох лав для глядачів, дошки з розкладом подій. Бюджет – 140 тис грн. Автор – Вікторія Духота.

8. Проект № 63. Санітарне очищення чагарників, прибирання сухостійних дерев в межах території парку «Спортивний» у районі вулиці О.Панченка.
Бюджет – 650 тис грн. Автор – Наталія Квітка.

9. Проект № 66. «Динамічний павільйон»(«Павільйон України») на набережній - створення у місті проекту параметричної архітектури -мультифункціонального павільйону для відпочинку та проведення публічних заходів (презентацій, фестивалів тощо) й слугуватиме оглядовим майданчиком, фотозоною. Бюджет – 2 млн грн. Автор – Андрій Поліщук.

10. Проект № 69. Музей лавочок у парку «Соснівський»с - встановлення різноманітних моделей лавочок з усього світу, зеленого лекторію, спортивного майданчика, міні-канатної дороги, гойдалок між деревами з фіксуванням на встановлених об'єктах імен меценатів, назв організацій, долучених до проекту. Бюджет – 1,3 млн грн. Автор - Ірина Ткаченко.

11. Проект № 71. Реконструкція фонтану з вхідною групою в парк «Дитячий». Бюджет – 1,4 млн грн. Автор – Наталія Турецька.

12. Проект № 80. Виготовлення трону Короля семи королівств із серіалу «Гра Престолів» ,який може привернути увагу не тільки містян, але й гостей міста, враховуючи популярність серіалу і вплив на сучасну молодь. Бюджет – 190 тис грн. Автор - Павло Орлов.

13. Проект № 90. Газон у Долині троянд - засіювання всього газону якісним насінням для газону. Бюджет – 90 тис грн. Автор – Дарина Подолян.

14. Проект № 91. Відновлення амфітеатру у парку «Дитячий», провівши відкритий архітектурний конкурс та обравши переможця шляхом експертного відбору журі та громадського голосування. Бюджет – 1,1 млн грн. Автор – Дарина Подолян.

15. Проект № 92. Встановлення кімнати матері та дитини на території КП «Дирекція парків» з метою створення сприятливих умов для найменших жителів міста. Бюджет – 824 тис грн. Автор – Анна Коваль.

Проголосувати можна на сайті - http://www.rada.cherkasy.ua/ua/text.php?s=34&s1=435. Якщо немає можливості підтримати проект онлайн, можна проголосувати за адресою – вул. Б. Вишневецького, 36, каб. 22 (мати при собі паспорт та ідентифікаційний код).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору