Черкаський екс-слідчий намагався приховати свої статки

27 серпня 2018, 20:53

Черкаський екс-слідчий намагався приховати свої статки

Колишній слідчий Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Черкаській області умисно не подав декларацію про доходи. Дії колишнього правоохоронця було кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення.

За наслідками досудового розслідування прокуратурою області було встановлено, що колишній слідчий, який будучи суб'єктом декларування згідно з Законом України «Про запобігання корупції», умисно не подав декларацію про доходи.

Дії колишнього правоохоронця кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (умисне неподання суб'єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Санкцією ст. 366-1 КК України передбачено покарання у виді штрафу від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин або позбавлення волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Вгору