Черкаський депутат заявляє, що активіст погрожував облити його бензином

01 квітня 2018, 23:03

Депутата Черкаської міської ради Олександру Згіблову погрожував облити бензином один із активістів. Інцидент стався 30 березня під час проведення громадських зборів по відкликанню п’ятьох депутатів. Про це депутат розповів сайту vikka.ua.

"Прийшла група підтримки депутатів, яких хочуть відкликати, зокрема й самі вони. Перешкоджали проїзду транспорту на територію і з території підприємства, де саме відбувалися громадські збори. Тоді один із активістів погрожував облити мене бензином. Звертатимусь у правоохоронні органи, щоб з’ясувати, що це були за погрози. У журналістів є відеозапис цього інциденту", – повідомив Згіблов.

За його словами, самі ж депутати міськради, щодо відкликання яких відбувалося голосування, не випускали працівників підприємства, перекривши прохідну. Хоча люди прийшли на громадські збори зовсім з іншого входу – через вулицю Чехова. Разом з ними на збори потрапили і представники ЗМІ.

"Складалося враження, що група осіб хоче зробити рейдерське захоплення підприємства. І при цьому біля цих осіб був присутній міський голова Анатолій Бондаренко, який просто спостерігав. Це мало дуже дивний вигляд, ніби він очолює весь цей процес", – наголосив депутат.

Вгору