За участі фіскальної служби на Черкащині 313 роботодавців підвищили заробітну плату

02 квітня 2018, 06:48

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про результати роботи фіскальної служби області за перший місяць року з виплати зарплатних боргів, підвищення рівня заробітної плати в регіоні, висвітлили результати контролю за сплатою податків із заробітної плати та нагадали про цьогорічний порядок нарахування податків із заробітної плати.

Так, проведеними перевірками з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб донараховано звітного місяця 372,6 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, з яких 342,6 тис.грн. надійшли до бюджету.

Виявлено 696 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин та без сплати податків; легалізовано 2683,8 тис.грн. доходів, в результаті донараховано 483 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.

В результаті заслуховування працедавців на засіданнях комісій і робочих груп, створених при органах виконавчої влади (за участі ДФС) підвищили рівень заробітної плати 201 роботодавець – юридична особа та 112 фізичних осіб – підприємців, і як наслідок, місцеві бюджети отримали додаткових 362,6 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

За результатами проведеної роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств – боржників 26 погасили заборгованість з заробітної плати в сумі  17764,8 тис.грн. Як результат, місцеві бюджети одержали додаткових 4 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Зокрема виплатили зарплатні борги вісім підприємств державної форми власності з часткою державного майна понад 50 % на загальну суму 5852 тис.грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору