Із поліцією і “захопленням” заводу, – у Черкасах провели збори щодо відкликання депутатів

30 березня 2018, 16:46

Фото "Про все".

Сьогодні біля входу на завод “Темп” у Черкасах зібралися кількадесят громадських активістів, депутатів міської ради та поліцейських. Втім версії, через які під стінами заводу відбувалося таке зібрання, у присутніх різнилися.

За словами поліцейських, вони прибули через те, що невідомі особи намагалися захопити будівлю, яка належить заводу.

— До поліції надійшов виклик про те, що невідомі намагаються проникнути на територію. Прибула поліція, ситуація тут спокійна, порушень не виявлено, — зазначила речниця поліції Зоя Вовк.

Фото "Про все".

Натомість присутні під стінами заводу депутати озвучили  іншу версію.

— Тут із порушенням чинного законодавства відбулися збори. Нас не допускали до місця їх проведення. Там були люди, яким не пояснювали причину зустрічі. Їм видали мандати для голосування на відкликання депутатів міської ради: Максима Шадловського, Альони Цегвінцевої, Тетяни Чорнобіль, Віталія Косяка, Максима Скорика. Також з голоса було внесено кандидатури Кузьменка, Кривошеєва та Петрика, —  розповів депутат міської ради Максим Шадловський.

Підтримати своїх колег приїхали депутати міської ради Юрій Тренкін, Олексій Романов Роман Діскант. Також прибув і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

— Я хотів висловити свою думку щодо депутата, якого я обирав. Але мені не дали можливості висловити свою думку, не надали вільного доступу до зборів, — зауважив депутат міської ради Юрій Тренкін.

Бажанням дізнатися, чому його відкликають, пояснив свою присутність і депутат  Віталій Косяк.

— Мені зателефонували і повідомили, що тут будуть відбуватися якісь збори. Доступу мені і жодному з присутніх тут депутатів надано не було. Я думаю, що там присутні люди з сіл, яких сюди звезли. Мені не зрозуміло, чому мене відкликають. Не бачу тут жодної людини зі свого округу, — наголосив депутат.

Фото "Про все".

За версією ж керівництва заводу невідомі особи та депутати міської ради з невідомих причин намагалися проникнути на територію підприємства. В той же час керівництво спростовує інформацію про те, що на території заводу відбувалися будь-які збори.

— Збори проводилися в приміщенні, яке знаходиться в периметрі кварталу, на якому розташований завод. Це приміщення не належить підприємству “Темп” та має окремий вхід. Нам не зрозуміло, чому вони вирішили, що збори відбуваються на території заводу і чому блокували будь-які виїзди з території заводу, — зазначив директор ПАТ “Темп” Олександр Згіблов.

Згодом сайт vikka.ua оприлюднив інформацію про те, що дійсно сьогодні у Черкасах відбулися громадські збори щодо відкликання п’ятьох депутатів Черкаської міської ради: Альону Цегвінцеву, Тетяну Чорнобіль, Максима Шадловського, Віталія Косяка та Максима Скорика.

Збори відбулися за ініціативою чотирьох виборців – депутатів Олександра Згіблова і Тараса Коломійця, а також активістів Сергія Кузляєва і Юрія Кубрицького.

У коментарі виданню Олександр Згіблов зазначив, що збори проводилися в орендованому ним приміщенні ТОВ "ГРУПА ВЕНЕТО", і на них прийшло 412 осіб.

- У голосуванні взяли участь майже всі присутні – 410 осіб, які проголосували за відкликання п’яти депутатів, а також створення по кожному з депутатів ініціативної групи в кількості 61 особи, які будуть подані в ТВК. Було затверджено підписний лист, по якому збиратимуть підписи, та представників, які будуть реєструвати ці документи в ТВК. Протягом двох днів ми маємо подати в ТВК усі пакети документів і за законом з наступного тижня почати збирати підписи, – зазначив Олександр Згіблов.

За словами депутата Тараса Коломійця, причин, через які вирішили  відкликати депутатів, було кілька.

- По-перше, троє депутатів, які балотувалися від Партії вільних демократів, відкликаються по простій причині: вони підтримували забудову берегової смуги міста, - зазначив Коломієць. - Що стосується виконання передвиборчих програм депутатів Віталія Косяка і Максима Скорика – вони теж порушили свої передвиборчі обіцянки. Наприклад, Косяк не голосував за звернення до Верховної Ради про повернення постраждалим черкасцям вкладів кредитних спілок. А Максим Скорик також підтримував забудову міста всупереч партійним засадам.

 

Коментарі

Ольга сказав:

А ще треба відкликати пана Нечипоренко, пана Зубика, пана Бобова за ігнорування засідань ВР. Навіть коли йде важливе для держави голосування, їх ніколи не буває. Навіщо вони взагалі там просто числяться?

Вгору