Черкаський бізнес поповнив бюджет на 445,2 млн. гривень

13 травня 2014, 18:00

Стабільність та повнота наповнення бюджетів всіх рівнів – головний пріоритет в роботі ДПІ у м. Черкасах. За січень - квітень 2014 року черкаські суб’єкти господарювання сплатили до зведеного бюджету майже 445,2 млн. грн. податків і зборів. До місцевого бюджету сплачено майже 221,6 млн. грн.

Про це повідомив в.о. начальника ДПІ у м. Черкасах Олег Коваль.

Основними складовими бюджету є: надходження з податку на доходи фізичних осіб - понад 156 млн. грн., ПДВ – понад 111 млн. грн., податку на прибуток підприємства - понад 86 млн. грн. та єдиного податку – 26,6 млн. грн. Також, з початку року, черкаські платники перерахували майже 430,7 млн.грн. єдиного соціального внеску, в тому числі у квітні – 121,4 млн. грн.

- Суб’єкти господарювання м. Черкаси стабільно отримують відшкодування ПДВ. За січень - квітень 2014 року їм було відшкодовано понад 19,4 млн. грн., в тому числі 6 підприємствам в автоматичному режимі було відшкодовано майже 8,2 млн. грн., - зазначив посадовець.

Олег Коваль наголосив, що таких показників вдалось досягти виключно завдяки добровільній сплаті податків і зборів платниками обласного центру, прозорості та публічності відносин між бізнесом та ДПІ у м. Черкасах, а також – сучасним електронним сервісам, якими сьогодні активно користуються як юридичні особи, так і фізичні особи – підприємці.

Поділитись

Коментарі

Вгору