Канівські пасажири-пільговики змушені платити за проїзд

14 травня 2014, 08:49

У 26-тисячному Каневі більше 80% мешканців мають пільги. Деякі передбачені державою преференції діяли, декотрі не у повній мірі. Серед пільг, які зовсім перестали діяти ­- безплатний проїзд у міському громадському транспорті для окремих категорій громадян, інформує Vechirka.net.

Тимчасово призупинити право ветеранів праці та "дітей війни" безоплатно користуватися громадським транспортом у місті прийняв Канівський міськвиконком. Заборона не поширилася на ветеранів війни та учасників бойових дій.

Як пояснив в.о. міського голови Олександр Скорина, причиною такого непопулярного рішення, що стосується кількох тисяч канівців, є недофінансування державою субвенцій для підприємства, яке здійснює перевезення пільговиків. Наразі борг держави перед "Канівавтотрансом" становить 200 тисяч гривень. Як запевняють у міській раді, пільги відновляться, тільки-но перевізник отримає кошти у повній мірі. Тимчасом усі пасажири громадського транспорту, у тому числі і пільговики, з 12 травня за проїзд платять на 50 копійок більше - 2 грн. 50 коп.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору