Черкаських контрактників планують заохочувати до служби додатковими виплатами їх родинам

30 січня 2017, 12:23

133856

Надання матеріальної допомоги родинам, осіб, які підписали контракт на військову службу,  може стати додатковим стимулом залучення жителів області до лав Збройних сил України. Про це сьогодні йшлося на координаційній нараді в Черкаській ОДА.

- Це, насамперед, пов'язано зі стимулом та мотивацією наших контрактників, які погоджуються служити в українській армії. Мова йде про зміни до відповідних програм щодо грошового забезпечення, - зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

За словами заступника Черкаського обласного військового комісара Олега Захаренка, подібна практика вже застосовується в окремих місцевих громадах України. Місцева влада підтримує фінансово родини військовослужбовців, які оформились на військову службу за контрактом.

- У разі підписання контракту на військову службу, родина отримує певні кошти. Я знаю, що у Київській області є така практика. Одна з місцевих громад виплачує  10 тис. грн. родині військовослужбовця, - зазначив Олег Захаренко.

Також представник військкомату зазначив, що контрактники спочатку проходять підготовчі курси в навчальних центрах. А вже потім, у залежності від того, де перебуває військова частина, можуть потрапити і в зону проведення АТО.

Коментарі

Вгору