Черкаському депутату-колаборанту порадили залишатися в СІЗО

05 серпня 2022, 08:24

У Черкасах біля слідчого ізолятора відбувалася акція проти виходу на волю депутата выд ОПЗЖ Олександра Замирайла. 3 серпня за нього внесли заставу, але він залишався під вартою.

Активісти, які зібралися під стінами ізолятора, передали підозрюваному книги про націоналізм та козацтво.

"Це була реакція на внесення за нього застави та потенційний вихід на волю. Впевнені, що цього не станеться. Громадськість слідкуватиме за справою та прийде на найближчий суд. Радимо Замирайлу залишатися у СІЗО, до тих пір, поки суд не винесе йому справедливий вирок у вигляді позбавлення волі. Судді нарешті мають почати думати про наслідки тих рішень, які вони приймають та не провокувати людей на протести в тилу", - написав черкаський громадський діяч Денис Гайда.

Нагадаємо, для депутатів Черкаської міської ради затримання колеги від ОПЗЖ Олександра Замирайла не стало несподіванкою. Про його проросійські погляди їм було відомо і раніше, запевняють народні обранці. Дехто навіть хотів набити Замирайлу обличчя.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

За жодних обставин не маємо скотитися до часів суду Лінча, тобто самосуду. Чому? Тому, що тоді буде підірвано довіру до інституцій правосуддя в Україні і тим самим дискредитовано основу державності. Звісно, що в тих книгах про націоналізм і козаччину, які передали люди, що їх назвали активістами, так написано не буде. Але ж потрібно зважувати на те, що час іде, світ розвивається, суспільство удосконалюється. Минуле треба пам’ятати, а не сповзати до нього. Закон – понад усе!

А.С. :

А що, в Україні ще є довіра до інституцій правосуддя?

яків миколайович :

Довіру до інсититуцій правосуддя підривають колаборанти та коррупціонери в суддівських мантіях. І суди Лінча – це закономірна реакція суспільства на продажність та неефективність суддівської гілки влади. Майдан ясно показав: якщо суди та правоохоронні органи не забезпечують законність – закону в країні нема взагалі НІ ДЛЯ КОГО. І не захистять ні посади, ні цербери. А такими рішеннями судді доведуть людей до того, що народ просто шматуватиме і зрадників, і тих, хто їх покриває.
Я не закликаю до цього – я просто попереджую владу про неминучі наслідки її злочинних дій. Як попереджував владу і в 2013.

Oleksii :

На палю цього покидька,разом з його шльондрою!!!

Правда :

Ну судячи з тиї коментарів в соц.мережах що в Черкаси живуть хворі на голову люди- їм закон не писаний і вирок один у психів-“ростріл”.

яків миколайович :

В країні війна. Судді, що під час війни випускаютьвиявлених спеслужбами ворогів продовжувати допомагати гас вбивати – також є ворогами України і українців. Під час війни є просте правило – ворогів треба вчасно знищувати, щоб вони не знищили нас.

О.І. :

Аби ПІДОЗРЮВАНА особа не ставала автоматично ВИННОЮ існує СУД. Крапка. Без СУДУ все – суб’єктивне беззаконня. Ось захочу я увірвати шматок сусідського городу, чи забрати його корову і “стукону” на нього щось, як наші предки у тридцять сьомому, чи масово влаштуємо з такими ж скорими на розправу активістами-екстремістами чергову “кришталеву ніч”… Ні, подобається те нам – революціонєрам, чи не подобається, але ЗАКОН – понад усе.

яків миколайович :

Лише суд може назвати людинку злочинцем.Але лише дурень або ворог випустить під заставу до суду спійманого на гарячому зрадника і колаборанта.

Село і люди :

Как вы уже достали,вам больше нечем занятся как подслушивать разговоры и сплетничать?!

К.В :

Якщо взялися вже когось клювати то треба добить

Вгору