Черкаській спортсменці не вистачає 8 тисяч гривень, щоб поїхати на чемпіонат Європи

23 червня 2014, 20:21

Талановита орієнтувальниця – Анжела Ткаченко може не взяти участь у чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат, який незабаром відбудеться у македонському місті Струміца, пише "Черкаський спорт".

Путівку на цю першість шістнадцятирічна дівчина здобула, вигравши навесні відразу три чемпіонати України зі спортивного орієнтування! Однак скористатися нею вихованка черкаської КДЮСШ не може через брак коштів. На поїздку Анжели потрібно зібрати 8 тисяч гравень.

Бажаючих допомогти спортсменці здійснити свою мрію просимо звертатися за телефоном 0937439327 - (тренер спортсменки) Тетяна Уфімцева.

 

Анкета спортсменки:

Ткаченко Анжела - КМСУ зі спортивного орієнтування, 1998 року народження.

І місце в особистому чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед юніорів та юнаків (на середні дистанції). Село Яснозір’я, Чигиринського району. 25.04.2014 року.

І місцев особистому чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед юніорів та юнаків (в спринті). Парк «Перемоги» м. Черкаси. 26.04.2014 року.

І місце в командному чемпіонаті України зі спортивного орієнтування (в спринті). Село Раденське, Полтавської області. 08.05.2014 року.

ІІ місцев командному чемпіонаті України зі спортивного орієнтування (на середні дистанції). Село Раденське, Полтавської області. 11.05.2014 року.

Удивите любимого человека прогулкой на теплаходе по Днепру! Аренда теплохода Киев по доступным ценам.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору