Черкаські ЗМІ не перевірятимуть під час передвиборчої кампанії

26 березня 2014, 14:24

 

13 березня Верховна Рада України прийняла постанову № 875-VII «Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2014 року». Постанова має на меті забезпечити належні умови для діяльності журналістів і множинність думок у друкованих та електронних ЗМІ, а також усунути правові, адміністративні, економічні та організаційні перешкоди під час висвітлення ходу передвиборної кампанії з виборів Президента України 2014 року.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Черкаській області.

Згідно постанови № 875-VII, Кабінет Міністрів України має вжити заходів щодо припинення перевірок відповідними службами органів виконавчої влади і державними установами засобів масової інформації на період проведення передвиборної кампанії.

Міністерству доходів і зборів України, Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення рекомендовано відмінити графіки перевірок засобів масової інформації на період передвиборної кампанії.

Водночас припинення діяльності засобів масової інформації може бути не інакше як за рішенням їх засновника (співзасновників) або суду.

Переглянути постанову № 875-VII можна за посиланням.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору