Незабаром в Черкасах ПриватБанк відкриє ще 2 нових відділення

26 березня 2014, 14:34

Два нових функціональних відділення ПриватБанку незабаром відкриються в м. Черкаси, інформують у прес-службі банку.

Найбільша банківська мережа в Черкасах розширюється з кожним днем. Протягом місяця черкасці отримають свою додаткову точку опори у вигляді двох нових сучасних відділень ПриватБанку за адресами: бульв. Шевченко, 150 та бул. Шевченко, 320.

- Для своїх клієнтів ПриватБанк розробив принципово новий формат обслуговування, який не має аналогів в Україні, - це не тільки відкрита архітектура приміщень, без кабінетної системи, але і новий для України формат обслуговування. Ми не поділяємо фахівців на професії, кожен з них універсальний, може надати клієнту будь-яку банківську послугу за кілька хвилин цілодобово,- говорить директор Черкаської філії ПриватБанку Віктор Шуршин. - Більше того, співробітники банку можуть проконсультувати з будь-якого питання, в тому числі, як швидко і зручно отримати банківські послуги, не виходячи з дому.

- Нові відділення надаватимуть клієнтам широкий спектр банківських продуктів і послуг. Тут можна сплатити будь-який рахунок, відправити грошовий переказ або поповнити депозит. Своїм головним завданням фахівці вважають оперативне і точне задоволення потреб клієнта. Такими незабаром будуть всі відділення ПриватБанку, дозволяючи клієнту вирішувати свої питання у зручний для нього час, - говорить керівник департаменту розвитку регіонального підрозділу в Черкасах Ольга Степанушко.

Незабаром відвідувати офіси банку треба буде лише задля отримання картки чи обміну валют. Всі інші операції, навіть відкриття депозиту, зручніше проводити вдома чи в офісі - через Інтернет або мобільний телефон. Для поповнення картки готівкою чи оплати послуг є цілодобові термінали самообслуговування. А комунальні квитанції вчасно допоможе сплатити система «Регулярних платежів».

Найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку йде в ногу з часом. На даний момент він є одним з найбільш високотехнологічних банків світу. Зараз тільки в Черкаській області працює 238 банкоматів і 316 терміналів самообслуговування. А 88 відділеннь ПриватБанку обслуговують клієнтів у всіх районах міста та області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору