Черкаські водії можуть платити штрафи на місці

29 квітня 2015, 15:00

1

Штраф за порушення ПДР можна сплатити на місці вже і в Черкаській області - для цього патрульні автомобілі ДАІ оснастили спеціальними платіжними терміналами, інформує Автоцентр.

У Черкаській області для спрощення процедури сплати штрафів за порушення ПДР патрульні автомобілі ДАІ оснастили спеціальними банківськими POS-терміналами. Крім того, таке обладнання встановили і на стаціонарному посту ДПС. Відзначимо, що Черкаська область стала п'ятим за рахунком регіоном України, де впровадили подібну сучасну систему оплати штрафів за порушення. Нагадаємо, така вже працює в Київській, Дніпропетровській, Миколаївській та Харківській областях.

Як стверджують у ДАІ, нова послуга вигідна, насамперед, самим водіям - їм не потрібно витрачає час на черги в банківських установах. Для того, щоб нею скористатися, потрібно бути користувачем банківської картки будь-якого банку, будь-якої системи - VIZA або MasterCard, або національної системи електронних переказів. Оплата штрафів за порушення ПДР аналогічна покупці товарів у супермаркеті - здійснюється за безготівковим розрахунком за допомогою банківської картки і проводиться через банківський POS-термінал. Нова послуга добровільна - якщо водій згоден з пред'явленим йому обвинуваченням у порушенні, він може сплатити штраф на місці.

Поділитись

Коментарі

Вгору