Черкаські ветерани обурені жахливим станом дороги до Пагорбу Слави (відео)

08 травня 2015, 17:18

Понівечена бруківка, розкидані бордюри та купи піску. Так виглядає шлях до головного місця відзначення Дня Перемоги – Пагорбу Слави у Черкасах. Недбалістю комунальників та байдужістю місцевих владців до вирішення цієї проблеми, напередодні свята занепокоїлися ветерани. Кореспондентам ЧСН вони показали, якою дорогою крокуватимуть 9 травня, аби покласти квіти і вшанувати загиблих побратимів.

Неодноразово зверталися до міськвиконкому. Там – не відреагували. Наша знімальна група спробувала з’ясувати, хто ж таки має відповідати за наведення ладу на цій території. Спершу звертаємося до управління вуличної інфраструктури, транспорту та з'язку Черкаського МВК. Його очільник – Сергій Отрешко, запевняє – наведення ладу довкола Площі Слави – не їх компетенція.

Робимо спроби зв’язатися із керівництвом департаменту. Втім, вони марні. Ані начальника, ані заступника, бодай когось, хто міг би прокоментувати ситуацію – так і не знайшлося.

Отримуємо іще одну інформацію. Мовляв, за наведення ладу на Площі має відповідати Департамент ЖКГ. Там – ігнорують.

Чи візьме хтось із владців відповідальність за понівечені околиці довкола площі Слави і наведе там лад – слідкуватимемо далі. Та маємо надію, що тротуарні незручності свята містянам не зіпсують.

Поділитись

Коментарі

Вгору