Черкаські веслувальники увійшли до десятки найкращих на чемпіонаті України

10 серпня 2017, 22:14

З 27 по 30 липня столиця приймала фінальні змагання чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед закладів фізичної культури та спорту "Стрімкі човни", пише "ЧЕмпіон".

До десятки кращих ДЮСШ потрапила дитячо-юнацька спортивна школа з веслування Черкаської міської ради здобувши 545 залікових очок та посівши 6 місце.  Переможцем стала Луцька ОСДЮСШОР "Олімп"  – 655 очок, на другому місті Хмельницька ДЮСШ УО (604), на третьому – СДЮСШОР ім. Ю. Рябчинської міста Вінниці (574).

Особисті результати:

1. Валерія Шарова у каное-одиночці на дистанції 200 метрів виборола золоту нагороду та у екіпажі каное-двійка на цій же дистанції разом з Марією Кобилинською їм не було рівних. (ДЮСШ з веслування ЧМР, тренер Шарова О., Іванов К.).

2. Євгеня Камнєва у своїй віковій групі на дистанції 500 метрів виборола срібло поступившись спортсменці з Херсонської області менше секунди. (ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери Шарова О., Іванов К.).

3. Ілона Трофімова та Катерина Пономаренко двічі піднімались на п’єдестал пошани. Дівчата вибороли перше місце на дистанції 200 метрів та друге на п’ятсотметрівці. (ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери Шарова О., Іванов К.).

4. У каное-одиночці Ілона Трофімова здолала  200 м з другим часом. (ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери Шарова О., Іванов К.).

5. Михайло Назаренко  в каное-одиночці на дистанції 1000 метрів у віковій групі 2001-2002 років народження виборов срібло обійшовши Ковельського веслувальника Тараса Семенюка та поступившись Херсонському спортсмену Олександру Комягіну. (ДЮСШ з веслування ЧМР, тренер Кучер П.)

6. Екіпаж каное-двійки Петро Подолянець та Роман Українець єдині представники уманської школи веслування яким вдалося увійти до трійки лідерів чемпіонату виборовши друге місце на дистанції 1000 метрів. (Уманська ДЮСШ №1, тренери Іщенко В., Івасенко Т.).