Черкаські вареники поїхали на київський майдан

20 лютого 2014, 09:53

Черкащанка Наталя Вернидуб, окрилена успішністю акції зі збору ліків на Майдан, висловила пропозицію, озвучену у мережі "Фейсбук" її мережевою подругою Іреною Карпою, – наварити вареників й відправити в Київ, пише Vechirka.net.

– У жінок заблищали очі. Сподіваючись на максимум чотири пакунки, до Києва привезли 20 величезних клунків, – розповідає Наталя. – Київський таксист, який переїхав до Києва з Таджикистану, дізнавшись про їхню місію, допомагав відвантажувати пакунки.

Черкаські вареники дісталися полтавчанам, львівській сотні. Найбільше смакоти отримали хлопці з "Правого сектора". Із провідником рознесли вареники тим, хто знаходився в Першотравневому парку.

Майданівці по-різному ставилися до вареників, зварених на парі, адже в деяких регіонах таких не готують. Хлопець із Білорусі сам вимив лотки з-під вареників, аби тільки привезли ще.

Черкащанка спеціально для Михайла Гаврилюка (майданівець, якого захопив "Беркут" і фотографував голим) спекла торт. Його віднесли Михайлові, а ще передали порцію вареників для козацького редуту.

Незважаючи на те, що вся слава й поцілунки дісталися Наталі Вернидуб, жінки, які варили вареники, не проти й удруге взяти участь в акції.

Поділитись

Коментарі

Вгору