Правий сектор закликає черкасців приходити на мирний мітинг із засобами самозахисту

20 лютого 2014, 00:32

Представники Правого сектору закликають черкасців до загальної мобілізації у четвер о 16.00 на Театральній площі. У своїй заяві вони наголошують, що акція буде мирною, але засоби самозахисту мітингувальникам не завадять у випадку початку силових дій з боку міліції.

"Друзі, завтра (четвер) на 16:00 - загальна мобілізація, Театральна площа. Бути всім обов'язково! Боятися нам нікого! Чим більше нас буде - тим менше проллється крові. Ви бачили, коли Майдан почали штурмувати - тоді як там було небагато людей, а не під час Маршу Мільйонів! Тож нас мають вийти не сотні, а тисячі! Сьогодні деякі опозиціонери хотіли нас дезорієнтувати, годинами молилися під драмтеатром, та не продовжили курсу ультиматуму, який вони поставили удень. У Києві та по Україні гинуть люди. Молитися будемо після перемоги! Зараз нам треба вимагати у влади капітуляції. А не хникати. Отже, наголошуємо, що все таки наша акція буде мирною! Але тим не менше засоби самозахисту не завадять, треба бути готовим до силових дій з боку міліції", - зазначається в заяві.

Також представники Правого сектору закликають містян не піддаватися на провокації і не штурмувати адміністративні будівлі, а нейтралізовувати провокаторів.

"Друзі, самоорганізовуйтесь, не ходіть по 2-3. Будьте на зв'язку один з одним. Не кидайте в біді. Також важливо не піддаватися на провокації. Якщо хтось біля вас кричить, що треба йти штурмом на ОДА чи інші будівлі, одразу цю людину нейтралізуйте. Сьогодні ми таких провокаторів бачили, вони хотіли заманити людей до ОДА, де на них чекали "тітушки" та "Беркут", - повідомляють активісти.

За їхніми словами, головна мета акції - показати владі та світу те, що революція в країні не локальна, а загальнонаціональна.

"Сьогодні міліцію просили перейти на бік народу, але силовики - незворушні. Вони не розуміють, що режим доживає останні дні, а терпіння народу, якому вони присягали, не безмежне та гнів та прокляття народу виллється на їхні голови! Наголошуємо, що головною метою є показати владі та світу те, що революція в Україні не локальна, що люди повстали по всій державі!" - наголошують представники Правого сектору.

Поділитись

Коментарі

Владимир сказав:

Слабаки! От прокуратуры с лозунгом – Мочить тутушек направили МЫ, и какой провокатор на перекрестке Шевченко-Смелянская повернул всех к ОВД, … – потому что страшно! Страшно сиди дома, смотри тв и инет, но только твоя дверь тебя не спасет от Беркута и Титушек!

Черкащанин сказав:

Правий сектор спалив, засрав, розграбував Київ тепер черга Черкас? Вони і є перші провокатори! Поняття “мирного зібрання” після їх закликів в Києві приходити з вогнепальною зброєю на майдан – вже немає! Вірус майдана заволодів далеко не всима умами, що мажуть реально оцінювати ситуацію ! Дивно де вони беруться майдануті! В магазинах на заправках на робочих місцях майже всі висловлюються в підтримку жорстких дій силовіків по наведенню майданутих радикалів до тями!

Вгору