Черкаські спортсмени здобули нагороди чемпіонату України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму

08 листопада 2017, 20:39

Чемпіонат України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму за версією федерації WBPF  4 листопада 2017 року приймало місто Київ, пише "Чемпіон".

Успішно на цих змаганнях продемонстрували результати своєї роботи Микола Сікачина, який виборов «бронзу» у категорії «Атлетик фізик вище 180 см», Максим Востриков – здобув «срібло» у категорії “Атлетик фізик выще 170 см», Юлія Ворона стала бронзовою призеркою у категорії «Спортмодель вище 165 см» та Олександра Дзигал повернулась із третім місцем у категорії «Фізикмодель – юніори».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram