Черкаські школярі отримали два дні канікул

27 жовтня 2014, 15:27

1Черкаські школярі отримали два дні канікул – 27-28 жовтня. Як повідомила директор черкаської гімназії №9 Ірина Топчій, таке рішення було прийнято, аби оптимізувати навчальний процес і зекономити витрати на тепло.

– Щоб не переводити навчання на шестиденку, що є додатковим навантаженням для дітей, вирішили організувати такі короткі канікули. Переконана, що загалом на результати навчання це жодним чином не вплине.Оскільки осінні канікули передбачені структурою навчального року і рекомендовані Міністерством, – відзначила Ірина Вікторівна.

Такі короткотермінові канікули допускаються Міністерством освіти і науки України і відбуваються абсолютно у правовому полі.

За її словами, подібної практики, націленої на оптимізацію навчального процесу у холодну пору року з метою економії енергоресурсів, нині дотримуються чимало освітніх закладів на Черкащині і Україні загалом.

– Знаю, що Львів повністю перейшов на шестиденку, аби надати учням більше зимових канікул. А ось у центральних областях України більш характерними є, так звані, «веєрні канікули», які можуть бути запроваджені при погіршенні погодних умов. У тому числі не виключається варіант зміщення терміну зимових канікул, які можуть бути збільшені, або перенесені, приміром, на грудень (якщо будуть вкрай низькі температури), – повідомила Ірина Топчій.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору