Одарича підозрюють у недоброчесній агітації на дітях (документ)

09 вересня 2015, 10:45

11950793_996727573711519_666016499_n

На скриньку Черкаського КВУ прислали ось такий документ, яким Департамент освіти Черкаської міської Ради «пропонує» всім школам міста провести екскурсії на заводі «Темп» та ТРК «Вікка». Такий ентузіазм в професійному розвитку дітей можна було б лише привітати, якби ці екскурсії відбувались не напередодні виборів (а графік чітко розрахований до дня голосування, крім однієї екскурсії) і не на підприємствах, які належать Михайлу Бродському, однопартійцю та багаторічному партнеру Сергія Одарича, міського голови м. Черкаси.

Про це інформують на сайті Черкаської обласної організації Комітету виборців України.

До того ж цей документ може свідчити про використання адмінресурсу, з боку міського голови, який є безпосереднім керівником Департаменту освіти Черкаської міської Ради.

Наразі важко сказати на що розраховують організатори цього дійства. Адже учні 9-11 класів ще не можуть голосувати і навряд чи стануть «добровільними» агітаторами після кількох годин на заводі. Можливо це стратегічний розрахунок на десятиліття вперед, коли школярі виростуть, загадають «безкоштовну» екскурсію і підтримують кандидата від ПВД.

Але все ж більше це схоже на підготовку банальної інформаційної агітки і створення PR-приводу. Такі стандартні прийоми часто використовуються під час виборчих кампаній і не викликають ніяких заперечень. Тільки от навіщо використовувати для цього дітей?

Поділитись

Коментарі

Микола сказав:

ЦЕ ЯКРАЗ НЕ НЕДОЛІК. ХІБА ХТОСЬ ДОДУМАВСЯ ЗАПРОПОНУВАТИ ЩОСЬ ПОДІБНЕ? ІНША СПРАВА, ЩО З МАШБУДУ ЗРОБИЛИ АРТІЛЬ “ТЕМП”…

Артем сказав:

Лучше бы детей, начиная с 9-го класса, возили на экскурсии в хуторскую зону. Выбивали бы дурь с голов. Вот толк был бы. А так…показуха

Вгору