Черкаські «сатаністи» не заперечують проти кривавих культів?

13 червня 2016, 18:54
Фото: Про все

Фото: Про все

Сьогодні в Черкасах анонсували створення громадської організації «Українська рада вільнодумців і віруючих». Її керівники сповідують ідею свободи віросповідання без будь-яких обмежеть.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Ми в своїй діяльності передбачаємо такі напрямки роботи як захист прав людини, правова і психологічна підтримка вільнодумців у відстоюванні свої переконань. Ми будемо добиватися змін до законодавства, щоб релігійну організацію будь-якого спрямування можна було зареєструвати за кілька днів без проведення релігієзнавчої експертизи, - наголошував під час свого виступу письменник Юрій Шеляженко.

На запитання журналіста «Про все» як організатори ставляться до так званих тоталітарних культів, наприклад, якщо захоче зареєструватися прихильник ацтекського бога Уіцилопочтлі (для боротьби з темними силами вимагав людських жертвоприношень – ред.), Юрій Шеляженко вказав, що всі релігії мають право на свої вірування.

- Це свобода думки. А свобода думки має право поширюватися на будь-яке віросповідання доти, допоки людина не вчинила злочин, - зазначив він.

Фото: Про все

Фото: Про все

Цікавою особливістю цієї структури є те, що до ідейних натхненників її створення входить одіозний житель с. Пастирське Смілянського району, засновник організації, чаклун Сергій Небога. Він не приховує своєї приналежності до культу сатанізму з елементами неоязичництва і вказує, що є духовним лідером релігійної організації «Божичі».

- Ми, у своїй діяльності керуємося такими книгами як «Новий заповіт Сатани», «Молитвослов чорта», «Чорний псалтир», - зазначив він під час спілкування з журналістами, вказавши, що на кожну книгу має зареєстровані авторські права.

Фото: Про все

Фото: Про все

Присутній на прес-конференції ієрей Свято-Троїцького собору УПК КП Василь намагався вступити з організаторами в релігійну полеміку, звинувачуючи останніх в сатанізмі та деструктивній діяльності.

- Віруючі громади с. Пастирське розказували, що бояться жити поруч з вами, бо ви поклоняєтесь Сатані. Той, хто Сатані поклоняється, є слугами зла, продукує культ насильства і статеву похіть.

Нагадаємо, свого часу релігійна організація "Божичі" подавалась органами влади на зняття з реєстрації, а стосовно її лідера - Сергія Небоги - було порушено кримінальну справу за надання неправдивих відомостей.

Коментарі

Вгору