На смілянських сатаністів завели кримінальну справу

26 вересня 2014, 16:45

сатаністи

Черкаська облдержадміністрація звернулася до окружного адміністративного суду із позовом про скасування державної реєстрації релігійної громади «Божичі», інформує "Прочерк".

Як повідомили в ОДА, ця організація була зареєстрована, оскільки, згідно з наданими документами, визначала себе як громада слов’янських неоязичників, а метою її діяльності декларувалося «сповідування, пропагування та поширення давньослов’янської дідичної віри, духовних знань, звичаїв народу Русі-України».

Під час проведення перевірки наданих матеріалів приналежності «Божичі» до інших релігійних напрямків не встановлено. Отже, 21 травня її було зареєстровано.

Але після реєстрації керівник організації Сергій Небога у ЗМІ визнав приналежність до сатанізму.

Наразі встановлено факт внесення громадою завідома неправдивих відомостей до документів про реєстрацію. Крім того, у діях пана Небоги вбачаються ознаки кримінальних правопорушень. Тому розпочато відповідне кримінальне провадження щодо подачі недостовірних відомостей.

– Має місце громадська діяльність, яка суперечить вимогам суспільної моралі, – сказав під час сьогоднішньої прес-конференції в. о. начальника управління культури Микола Суховий. – Це пряме заперечення надбань релігійних напрямків, які були напрацьовані людством протягом тисячі років.

Очікується висновок національної експертної комісії, але в облдержадміністрації припускають, що секта «Божичі» не належить до котрогось із наявних напрямків сатанізму. Очевидно, пан Небога планував заснувати новий напрямок у дияволопоклонництві.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору