Черкаські правоохоронці привітали колишнього начальника Управління з ювілеєм (фото)

23 серпня 2016, 09:37

1

Ювіляр протягом дев’яти років очолював Управління внутрішніх справ в Черкаській області. В цьому році генерал-майор Віктор Шляхов святкує свій 75-річний ювілей.

Колишнього керівника з ювілеєм вітали в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Валентин Кожухівський, заступник начальника управління кадрового забезпечення Руслан Горяченко та старший інспектор (по ветеранах) Михайло Мазур.

2

Шляхов Віктор Іванович в органах внутрішніх справ проходив службу з червня 1965 року. У 1975 році був призначений на посаду начальника оперативної групи міліції при УВС в Черкаській області. З 1976 року керував відділом карного розшуку УВС Черкаського облвиконкому, а з жовтня 1977 року – начальник Черкаського міськвідділу. У 1984 році Віктора Шляхова призначено заступником начальника Управління внутрішніх справ, а з листопада 1985 року – начальником Управління.

За багаторічну та самовіддану службу генерал-майор був нагороджений почесними грамотами МВС СРСР та УВС Черкаського облвиконкому, медалями «За бездоганну службу» 1-Ш ступеня та медаллю «Ветеран праці».

За інформацією прес-служби ГУНП в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору