Черкаські правоохоронці провели школярам правові уроки

11 грудня 2017, 08:43

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права співробітники сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Черкаській області провели для школярів Смілянської загальноосвітньої школи-інтернату та КЗ «Михайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат Черкаської обласної ради» правовий урок на тему «Права людини» та конкурс малюнків на тему «Я і поліцейський».

З метою забезпечення соціального і правового захисту дітей, попередження злочинів та правопорушень з боку неповнолітніх, інспектори поліції постійно проводять у навчальних шкільних закладах профілактичні заходи на правову тематику. Чергова така зустріч відбулась днями у Смілянській загальноосвітній школі-інтернат та КЗ «Михайлівській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернат Черкаської обласної ради». Правоохоронці учням 5-х класів прочитали лекцію, в якій роз’яснили «Права людини». Розповіли дітям про види правопорушень та відповідальність за їх вчинення.

Також нагадами про негативні наслідки вживання спиртних напоїв, наркотиків, та паління у досить юному віці. Звернули увагу підлітків і на їх поведінку у школі.

Крім цього був проведений конкурс малюнків на тему «Я і поліцейський». Діти проявили надзвичайну креативність, винахідливість та професіоналізм.Роботи виконані простими та кольоровими олівцями, і фломастерами, і фарбами, і навіть ручками.

За інформацією сектору комунікації поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору