У Каневі планують стерилізувати до 50 безпритульних тварин

11 грудня 2017, 09:04

Найближчим часом в Каневі повторно проводитиметься акція щодо стерилізації безпритульних тварин, інформує директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров.

Нагадаємо, навесні ц.р., вперше в місті було проведено масштабну роботу щодо регулювання чисельності безпритульних тварин гуманним шляхом. Для цього до Канева спеціально було запрошено представників міжнародної організації «Чотири лапи».

Протягом 10 днів вони стерилізували та вакцинували від сказу чотирилапих. Окрім того, кожній тварині на вухо чіплялася спеціальна бирка з інформацією про проведені роботи. Загалом тоді вдалося стерилізувати понад сотню канівських «безхатьок».

Наразі започатковані навесні роботи планують продовжувати. Так, на базі КП «Місто» підготовлено для цього спеціальне приміщення, зокрема, кімнату для тимчасового утримання тварин та власне операційну. Стерилізацію проводитиме запрошена бригада, яка має ліцензію на проведення відповідних робіт. З нею вже уже укладено договір на проведення операцій 50 тваринам.

Керівник КП «Місто» закликає жителів міста долучатися до співпраці та привозити безпритульних тварин на територію комунального підприємства (район зупинки «Управління»).

- Якщо тварин багато, звертайтеся за телефоном 067-197-84-79, і за ними приїде машина, - інформує Дмитро Шайдаров.

За повідомленням Канівської міської ради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору