Черкаські пенітенціарії здали кров постраждалим під час АТО

25 червня 2014, 20:36

25 червня співробітники управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області та підрозділів кримінально-виконавчої інспекції міста стали донорами крові для військовослужбовців, котрі постраждали під час проведення антитерористичної операції на сході країни, інформують у прес-службі відомства.

Кількома днями раніше цю ініціативу підтримали співробітники Уманської виправної колонії (№ 129) та Черкаського СІЗО, однак сьогодні акція зі здачі крові була наймасовішою – понад 20 пенітенціаріїв міста віддали кров захисникам нашої Батьківщини. Кожен з них прийшов на станцію переливання крові добровільно та безоплатно.

– У цей непростий час кожен може визначити, який вклад у спільну справу оборони рідної країни він може внести. Сьогодні, крім матеріального забезпечення, наші солдати потребують також якісної та своєчасної медичної допомоги і, можливо, кров, яку ми сьогодні здали, врятує комусь життя – це вже буде одна маленька перемога, - сказав він, - зазначив заступник начальника обласного управління ДПтС Андрій Стрижов, який теж доєднався до заходу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору