Черкаські “особливі” діти передали бійцям АТО обереги (фото)

01 грудня 2014, 20:11

фото 4

Народний депутат, Уповноважена Президента України з питань мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко разом з колегою народним депутатом Марією Іоновою під час останньої робочої поїздки до зони АТО 25-26 листопада передали бійцям з батальйону «Київ» у Новоайдарі, а також військовим на блокпостах теплі подарунки від черкаських дітей - малюнки та листи. 

Діти з вадами слуху Черкаського навчально-виховного об’єднання «Дошкільний навчальний заклад – спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37» Черкаської міської ради Черкаської області приєднались до  Всеукраїнської акції «Лист пораненому» і передали 40 сонячних і теплих малюнків до бійців через Уповноважену Президента.

фото 2

Також  школа відправила  малюнки для військовослужбовців, що перебувають на лікуванні в госпіталях, зокрема, в Дніпропетровську область.

Вихованці закладу з вересня, за ініціативи директора школи Ірини Зганяйко, в рамках загальношкільної акції «Оберіг для захисника України» виготовили 300 оберегів і передали бійцям АТО.

фото 3

2 грудня у Черкаському Палаці культури «Дружба народів» школа №37 проводить сольний концерт «Країна миру – країна добра» до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями. Цьогорічний захід школярі присвятили захисникам незалежності та суверенітету України, на який запрошені учасники АТО та військовослужбовці. Від щирого серця і душі учні з вадами слуху танцюватимуть і співатимуть для бійців.

Черкаська школа №37 стала відомою завдяки жестовому виконанню дітей з вадами слуху гімну України. Ролик, викладений в мережі Інтернет із відео виконання жестами гімну за кілька днів переглянули понад 30 тисяч користувачів.

Поділитись

Коментарі

Вгору