Черкащани можуть врятувати дітей фронту від голоду

01 грудня 2014, 22:39

75b3bb7df512051c71a94a8b900b1993_i900x675x595-636x457

Волонтери збирають продукти для дитсадка у прифронтовому містечку, інформує ГромЧе.

Нещодавно вони годували наших солдатів, а нині потребують допомоги і самі. Черкаські волонтери збирають допомогу для дітей фронту.

«Осторонь бути просто неможливо. В одному з прифронтових містечок (детальніше не скажу, люди бояться помсти) дотепер працює дитячий садок, який відвідує 91 вихованець. Від початку бойових дій поблизу цього містечка працівники дитячого садочка готували їжу для наших прикордонників. А тепер вони самі потребують продуктів харчування. В місті перебої з постачанням продовольства, батьки забезпечити харчування дітей не можуть. Проблемно прогодувати діток навіть вдома… Війна забрала в цих дітей дитинство. Без їжі зима забере в них життя» – відзначає на сторінці групи у Facebook волонтерка ініціативи «Наш батальйон» Катерина Дубрава.

Один із черкаських волонтерів відвідує цей садочок кожні два тижні, тож має можливість постачати продукти для харчування дітей. Волонтери збирають:

Овочі (картопля, морква, цибуля, буряк, капуста);

Бакалію (крупи, макарони, олія, цукор, сіль, рибні та м’ясні консерви, згущене молоко, чай, борошно, дріжджі, бублики, печиво галетне);

Предмети гігієни, зокрема засоби для прання та мило.

Усі запитання та уточнення за телефоном (063)227 96 14 Катерина.

Допомогу для дітлахів можна приносити за адресою: м. Черкаси, вул. Б. Хмельницького 52,вхід через центр краси «ТианДе»

Поділитись

Коментарі

Вгору